Tussenstand Vechtdalcup 2018

05 november 2018


Het afgelopen weekeinde zijn er door 17 van onze leden de eerste wedstrijden van de Vechtdalcup gespeeld. Zowel op zaterdag als zondag werd er fel gestreden om de punten. Dit heeft tot nu toe geresulteerd in een 3e plaats in de tussenstand.
 
Komend weekeinde zal er in de tennishal De Boshoek te Hardenberg op zaterdag en zondag verder gestreden worden, waarbij vanuit onze vereniging weer door maar liefst 20 leden gepoogd zal worden nog wat hoger in de ranking te komen. Dat het spannend zal worden laat de tussenstand wel zien, de verenigingen ontlopen elkaar nog niet veel en er zullen nog zeker verschuivingen plaatsvinden.
 
Kom de leden van DLTC Gerner aanmoedigen, ze spelen hun wedstrijden zaterdag tussen 11:00 uur en 22:00 uur en zondag tussen 11:00 uur en 15:00 uur. Nadien is er ook nog een grote afsluitende verloting met mooie prijzen.

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 529 432 615

DLTC Gerner

Haersolteweg 16
7722 SE Dalfsen